Про компанію

Дякуємо за виявлений інтерес та раді вітати Вас на нашому сайті!

Транспортна компанія ДС-Транс – надійний перевізник у розпорядженні якого автобуси (46-52 місця) та мікроавтобуси (6-15 місць) єврокласу, які відповідають вимогам внутрішніх та міжнародних перевезень. Всі автобуси облаштовані у відповідності з усіма сучасними європейськими стандартами: кондиціонер, холодильник, DVD, телевізор, мікрофон, місце для гіда, кавоварка, великі багажники.

 

ДС-Транс уже багато років займається перевезенням туристичних груп, корпоративів, спортсменів, шкільних та студентських груп, паломників, учасників фестивалів та концертів. Підвищена увага до комфортності автобусів зв’язана насамперед з тим, що більшість пасажирів – це вимогливі туристи, часто такі, що подорожують з нашою компанією не перший рік. Крім того ДС-Транс тісно співпрацює з туристичною компанією Марії Драпатої «Десадмі» та обслуговує всі розроблені нею тури. Головний пріоритет компанії – якісне, швидке та комфортне перевезення.

 

ДС – транс – це фірма, яка знає свою справу, має всі необхідні ліцензії та дозволи для обслуговування пасажирів в Україні, країнах Європи та СНГ. На транспорті працюють досвідчені водії з мінімальним стажем роботи понад 7 років. Щороку вкладається суттєвий капітал в оновлення та вдосконалення автопарку, всі автобуси проходять регулярне технічне обслуговування. В планах – подальше розширення та вдосконалення автопарку, співпраця з новими партнерами та освоєння нових маршрутів.

 

 

Якщо Вам потрібен хороший транспорт та якісне обслуговування вашої групи по маршруту будь-якої складності – звертайтесь!

ДС-Транс до ваших послуг!