Правила поведінки в автобусі

На час подорожі автобус стане для вас другим домом, тому, щоб ви і ваші сусіди почували себе комфортно, просимо вас дотримуватися простих правил поведінки:


1.Просимо вас обережно поводитися з обладнанням в автобусі.
2.Сміття складувати в поліетиленові мішечки і викидати на зупинках.
3.Під час руху  заборонено ходити по салону автобуса. При екстреному гальмуванні це може призвести до травмування.
4.Згідно правил міжнародних перевезень на території ЄС заборонено користуватися туалетом в автобусі. Автобус робить санітарні зупинки кожні 3-4 години. Якщо вам знадобиться зупинка раніше – попередьте супроводжуючого, так як не скрізь на дорозі є можливість зробити зупинку. Часто в придорожніх кафе та на паркінгах туалет платний. Рекомендуємо мати з собою дрібні гроші для таких цілей.
5.Полиці над сидіннями призначені виключно для легких речей (одяг, плед, подушка і т.д.). Важкі речі під час руху автобуса можуть впасти і завдати шкоди комусь з пасажирів.
6.Якщо ви хочете відкинути спинку крісла – попередьте про це сусіда ззаду, щоб випадково не вдарити і не травмувати його.
7.Користування кип’ятком в автобусі обмежене, тому якщо є необхідність, рекомендуємо взяти з собою термос і наповнювати його в придорожніх кафе та на заправках.
8.Розпивати спиртні напої і курити в автобусі заборонено.


Туристи, які порушують правила поведінки в автобусі, заважають своєю поведінкою роботі екіпажу і комфортному проїзду інших пасажирів, висаджуються з автобусу без компенсації вартості туру.