Правила перевезення багажу в автобусі

При перевезені багажу в багажному відділенні автобусу, перевізник несе відповідальність тільки за наявність одиниці зданого для перевезення багажу. Перевізник не бере на себе відповідальність за нанесення будь-якої шкоди речам, які не допускаються для перевезення в багажному відділенні, а також за крихкі, скляні, неправильно запаковані, цінні (гроші, документи, технічні засоби і т.д.) речі, а також за продукти що швидко псуються. Речі, які мають особливу цінність бажано навіть застрахувати. Перевізник не відповідає за незначні зовнішні пошкодження, такі як вм’ятини, плями, подряпини на багажі, які утворилися під час поїздки (внаслідок руху автобусу, тертя з сусідніми валізами і т д.). За ручну поклажу відповідає сам пасажир.


Багаж пасажира обов’язково маркується. Номерок на валізі пасажира відповідає його посадковому місцю в автобусі.
В автобусі дозволяється перевозити:


•    Ручну поклажу, яка повинна знаходитися в салоні автобусу у пасажира під ногами або на багажній полиці над сидінням.
•    Основний багаж, який здається у багажне відділення (валізи та сумки з необхідними в подорожі речами).
•    Пасажири з дітьми можуть перевозити дитячу коляску (в складеному вигляді).
•    Пасажири – інваліди  можуть перевозити інвалідний візок (в складеному вигляді)


Габаритний багаж, велосипед і т д. перевозиться в багажному відділенні автобусі тільки при наявності вільного місця. Якщо багажники заповнені валізами пасажирів – перевізник має право відмовити у перевезені таких предметів.
Перевізник має право відмовити у перевезенні багажу якщо:


•    Багаж являється небезпечним, вміст, структура, форма чи запах багажу можуть пошкодити, замастити багаж інших пасажирів, салон автобуса чи багажне відділення. Або ж може заважати іншим пасажирам автобусу чи екіпажу.
•    У екіпажа автобусу є підозри, що вміст сумки може викликати затримку під час проходження кордону.
•    Багаж може бути пошкоджений під час перевезення.
•    Багаж не упакований належним чином.
•    Являється забороненим у відповідності з діючими законами і обмеженнями країни відправки, транзиту чи прибуття.


Із продуктів харчування в салон автобусу можна брати воду, фрукти та інші продукти без сильного запаху, які не будуть заважати іншим пасажирам і не замастять салон автобусу.


Якщо під час поїздки пасажиром були забуті якісь особисті речі чи багаж, йому слід звернутися в фірму не пізніше 24 годин після прибуття на місце призначення. За залишені в автобусі речі компанія відповідальності не несе.