Автобуси для школярів та студентів

Оренда автобусу для школи – це завжди актуально. Транспорт для перевезення школярів потрібен зазвичай в рамках різних заходів: знайомство з рідним краєм, екскурсії за кордон, різноманітні спортивні змаганнях, олімпіади, творчі конкурси, концерти, вистави та ін.


Головним критерієм при виборі автобусу для школярів та студентів повинна бути безпека та комфорт дітей. Компанія ДС-Транс гарантує безпечне, зручне перевезення дітей, незалежно від дальності та складності маршруту.


При потребі допоможемо скласти оптимальний маршрут переїзду, забронюємо проживання та харчування для групи. В закордонних турах працюємо з кваліфікованими гідами, які вміють цікаво та доступно провести екскурсію для дітей.


На кожні шкільні канікули ДС-Транс спільно з Турагентством Марії Драпатої розробляє цікаві пізнавальні тури для дитячих груп з відвідуванням найбільш цікавих для дітей місць (Діснейленд в Парижі, Парк мініатюр в Брюсселі, музей іграшки в Нюрнбергу, парк тюльпанів в Амстердамі, аквапарки в Польщі, Угорщині, Словаччині, замок Дракули в Румунії та ін.).


Кожну групу в турах супроводжує представник компанії, який слідкує за дотриманням програми та допомагає пасажирам почуватися комфортно в поїздці.


ДС-Транс має всі необхідні документи та дозволи для перевезення груп в Україні та за кордоном. При необхідності допоможемо оформити документацію та забезпечимо супровід дитячої групи.


Компанія ДС-Транс пропонує послугу «оренда автобусу для школярів» на вищому рівні. Це означає серйозний підхід до критеріїв безпеки, кваліфікації водіїв та керівників груп, а також технічного стану транспортного засобу.